Recenzja Softonic

Przedszkolaki uczą się rymów i gier ze słówami obrazkowymi - zabawny sposób na naukę czytania w języku angielskim.

Kindergarten kids Learn Rhyming Sight Word Games to bezpłatna aplikacja edukacyjna dla systemu Android dla dzieci w wieku przedszkolnym, opracowana przez Greysprings, która ma na celu nauczenie młodych dzieci (w wieku 4-8 lat) podstaw czytania po angielsku za pomocą zabawowych i interaktywnych aktywności. Ta aplikacja zawiera ponad 15 wysokiej jakości aktywności, które obejmują wstępne zasady czytania po angielsku, takie jak rozpoznawanie alfabetu, fonetyka i proste czytanie po angielsku dla dzieci. Zawiera również gry ze słowami widokowymi dla pierwszej klasy, które pomagają w budowaniu szybkości i płynności czytania.

Prosty i kolorowy design aplikacji pomaga dzieciom w nauce podstaw czytania po angielsku, a łatwe i intuicyjne instrukcje sprawiają, że jest ona dostępna dla młodych uczniów. Aplikacja oferuje wspólny plac zabaw, na którym można losowo grać we wszystkie quizy, a nagrody i docenienie dostarczane podczas gry podnoszą morale dziecka. Aplikacja wzmacnia również pisownię słów dla lepszej wymowy i słownictwa dla dzieci. Dodatkowo, polityka prywatności aplikacji zapewnia, że nie są zbierane żadne dane osobowe dotyczące dzieci.

Podsumowując, Kindergarten kids Learn Rhyming Sight Word Games to świetna aplikacja, która wprowadza dzieci w świat języka angielskiego w zabawny i interaktywny sposób.

Program jest dostępny w innych językach

Opinie użytkowników o Kindergarten kids Learn Rhyming Sight Word Games

Czy próbowałeś Kindergarten kids Learn Rhyming Sight Word Games? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.